وکیوم سینه بهترین حجم دهنده و فرم دهنده

وکیوم و بادکش سینه بهترین حجم دهنده و فرم دهنده
  

فقط 120000 تومان
یک وسیله ضروری برای تمام خانمها در هر سنی

سیستم تلمبه و پمپ حجم دهنده بالاتنه یا سالونمی

 

کلا اندام یک خانم هم برای او و هم برای افرادی که او را میبینند بسیار مورد توجه میباشد و دیده میشود که افرادی که بالاتنه خوش فرم دارند میتوانند از بهترین لباسها استفاده کرده و عموما از اندام مناسبی برخوردارند. معمولا اکثر خانمها به دنبال داشتن اینچنین انندامی هستند .

رمز این خواسته در یک دستگاه کوچک می باشد که 100 درصد نتیجه مثبت را خواهد داشت. دستگاه وکیوم  یا سالونمی با پیروی از روش های علمی طراحی شده است و به عنوان یک محصول بین المللی موفق در زیبایی اندام خانم ها بیش از 20 سال است شناخته شده میباشد. این محصول نتیجه تحقیقات علمی انجام شده در طی سالیان پزشکان است و هیچ گونه دارو و یا تزریق را شامل نمی شود.  روش کاربرد این دستگاه کاملا ساده بوده و در یک دوره کوتاه به صورت موثر و بی خطر این بافت را بزرگتر می کند. این محصول توسط صدها نفر زیر نظر پزشک مورد استفاده قرار گرفته است که این موضوع میزان موفقیت آنرا چشم گیر تر می کند.

 

 

این دستگاه برای درمان مشکلات زیر مناسب می باشد:

1. بالاتنه صاف با عضلات شل و افتاده

2. عضله چروک و جمع شده

 3. عضله کوچک و رشد نیافته

4. افتادگی این عضو بر اثر شیردهی و یا افزایش سن و سال

 

در صورتی که این دستگاه بر طبق دستورالعمل پیشنهاد شده مورد استفاده قرار گیرد ؛ نتیجه حاصل شده ثابت می باشد .

دستگاه دستگاه وکیوم خانمها یا سالونمی یک تلمبه بی نظیر برای کامل کردن اندام و اندازه ی این عضو می باشد. دستگاهی ایمن و بی خطر که بدون هیچ درد و ریسکی در کوتاه ترین زمان نتیجه ای مطلوب می دهد. با وجود این دستگاه دیگر نیازی به استفاده از لباسهای پف کرده و یا سایر محصولات حجم دهنده ی موقت نخواهید داشت ، تنها با کاربرد این دستگاه اندام طبیعی خود را به بهترین نتیجه خواهید رسانید. 

 

چگونگی عملکرد دستگاه :

این دستگاه بافت های سینه را با تحریک چربی و مایعات این بافت ها  (به عنوان مهم ترین عامل بزرگ شدن این عضو ) حجم عضله را افزایش می دهد. همچنین تحریک بافت با استفاده از این دستگاه باعث افزایش برخی هورمن ها ی زنانه (همچون استروژن) می شود که به رشد این عضو کمک می کند. اگر بر طبق دستورالعمل این محصول مورد استفاده قرار گیرد در طول چند هفته تاثیر آن نمایان می گردد. در صورتی که به همراه این دستگاه از سایر کرم های مخصوص حجم دهنده و یا چاق کننده موضعی استفاده گردد نتیجه سریع تری بدست می آید ، همچنین استروژن گیاهی موجود در این کرمها موجب تقویت بافت شده علاوه بر افزایش بی نظیر سایز و فرم دهی به آن باعث جلوگیری از سرطان این بافت  نیز میشود.

توصیه میشود این دستگاه را با کرم مخصوص حجم دهنده استفاده کنید، این کرم در فروشگاه موجود میباشد.

 

 

شما با داشتن این وسیله ارزان و بی ضرر، دیگر نیازی به داروها و یا لباسهای  پف دهنده موقت نداشته و میتوانید برای همیشه اندام زیبا و طبیعی خود را داشته باشید

 

قیمت وکیوم ایرانی درجه 2 فقط 65000 تومان

وکیوم ایرانی درجه یک فقط 120000 تومان

وکیوم خارجی فعلا موجود نمیباشد

 

تحویل فوری درب منزل

 

ارسال به تمام نقاط کشور

 

کلی و جزئی

 

تلفنهای مشاوره و سفارش :

 

02144115898

09199919097
09199919098
09196018078

لطفا جهت سفارش مستقیم و یا خرید نقدی محصولات با شماره های مستقیم فروشگاه تماس حاصل فرمایید


تحویل پستی به سرتاسر ایران ظرف 1 الی 2 روز 
تحویل 2 ساعته با پیک جهت عزیزان ساکن تهران و حومه

روش خرید پستی
در این روش  مبلغ محصول پس از دریافت سفارش درب منزل به مامور پست تحویل داده میشود
تحویل ظرف مدت 3 الی 8 روز کاری خواهد و شامل هزینه پست نیز میباشد